CORONA CT 70 Classic- system okienny spełniający najwyższe wymagania.

 

Wzornictwo, które przyciąga wzrok

Piękno odbierane jest w sposób całkowicie naturalny. Jawnym tego dowodem jest CORONA CT 70

Elegancja i estetyka formy
wraz z wprowadzeniem systemu CORONA CT70 pojawiło się na rynku wyjątkowo atrakcyjne okno. Szeroki asortyment skrzydeł okiennych o zróżnicowanych kształtach umożliwia dopasowanie wyglądu ramy do własnych upodobań. W szczególności okno o przesuniętych płaszczyznach profil i wklęsłym konturze skrzydła przyciąga uwagę swą elegancją i lekkością. Wąskie profile potęgują wrażenie lekkości, a jasnoszare, niemal niewidoczne uszczelki nie zakłócają doskonałych proporcji okna.
Szyby zespolone o wielui wymiarach
Możliwe jest zastosowanie szyb spełniających różnorodne oczekiwania co do paramatrów izolacyjności cieplnej, akustycznej, a także stopnia zabezpieczenia przez włamaniem. w systemie CORONA CT 70 szyba jest osadzona głęboko, co sprawia, że jej wewnetrzne obramowanie jest niewodoczne.
Izolacyjność cieplna - to sie opłaca
system CORONA CT 70 wyrózniaja głebokie 70 milimetrowe profile o konstrukcji pięciokomorowej. zastosowano je po to, by przy dużej sztywności okna uzyskać optymalną izolacyjność cieplną i w ten sposób zminimalizować koszty ogrzewania.

 

Udana synteza formy i funkcji

(21kB)

A. Wyjątkowe wzornictwo, w tym łagodne linie profili nadają oknu harmonijny wygląd
B. wąskie profile zwiekszają powierzchnię szyby w oknie, to zaś oznacza wiekszą ilośc swiatła, ciepłą i przyjazna atmosferę w domu
C. Jasnoszare, nowoczesne uszczelki w białych profilach nadają oknu elegancji i lekkości
D. Pięciokomorowa konstrukcja profili o głębokości 70 mm zapewnia optymalną relacje pomiędzy izolacyjnościa cieplną i sztywnością, a atakże prowadzi do redukcji kosztu ogrzewania.
E. Zabezpieczone przed korozją stalowe profile wzmacniające zapewniają dużą sztywność i bezpieczeństwo
F. Obwodowe uszczelki gwarantują optymalną izolacyjność cieplną i miły klimat pomieszczenia bez przeciągó i wilgoci
G. Wysokiej jakości, przyjazny środowisku materiał wykazuje trwałość kształtów i odporność na czynniki atmosferyczne przez dziesiątki lat
H. Gładkie powierzchnie ułatwiają utrzymanie czystości również w obszarze wrębowymOkna z wysokoudarowego PVC systemu SCHUC - CORONA CT 70 są zawsze dopasowane pod względem estetycznym i wymiarowym do oczekiwań zamawiającego. dotyczy to w równej mierze budynków nowych jak i stylowej renowacji budynków zabytkowych. Szerokie spektrum dodatków i wykończeń, w tym rozbudowana oferta barw i faktur drewna, pozwalaja dopasować wygląd okna do własnych upodobań.

Firma Hadlowo usługowa "ELJAN

ul. Przemysłowa 41 08-410 Wola Rębkowska 

Tel./fax: 0 (prefix) 25 682-29-04 kom. +48 609 510 510

 GG 4416651  eljan@eljan.pl

Drukuj