Systemy z tworzywa sztucznego PVC Schüco

Tworzywo sztuczne:
Różnorodność i technika

Tworzywo sztuczne PVC jest najczęściej stosowanym materiałem budowlanym na okna. Ze swoim stosunkiem dobrej ceny do walorów użytkowych i bardzo dobrymi wartościami izolacyjności cieplnej, tworzywo sztuczne znajduje się przy wyborze okien na pierwszym miejscu.

Okna PCV do wszystkich zastosowań

Szeroka oferta systemów okiennych Schüco zapewnia duże możliwości wyboru: od systemów o najwyższej izolacyjności cieplnej Corona SI 82, poprzez systemy wysokoenergooszczędne Corona CT 70 z trzema wariantami konturów: Classic, Rondo i Cava, po systemy standardowe, takie jak Corona AS 60. Systemy te pozwalają na wykonywanie okien o najróżniejszych kształtach i w najróżniejszych kolorach.

Bezpieczeństwo i komfort

Okucie okienne Schüco VarioTec sprawia, że otrzymujesz wyrób optymalny, który w łatwy sposób możesz dostosować do Twoich indywidualnych wymagań, także w zakresie ochrony przed włamaniem. Kolejnym atutem jest możliwość zastosowania w drzwiach balkonowych oraz tarasowych niskiego progu. Dzięki temu Twoje drzwi są ryglowane także na dole, co zapewnia wymaganą szczelność i funkcjonalność, podobnie jak w przypadku progów tradycyjnych. Drzwi z obniżonym progiem, nazywane przez nas także drzwiami "bez barier", ułatwiają Ci przechodzenie i istotnie eliminują ryzyko potknięcia.

Systemy Okien PCV Schüco Corona:

Firma Hadlowo usługowa "ELJAN

ul. Przemysłowa 41 08-410 Wola Rębkowska 

Tel./fax: 0 (prefix) 25 682-29-04 kom. +48 609 510 510

 GG 4416651  eljan@eljan.pl

Drukuj